A A A

18 listopada br. - na 2 dni przed rozpoczęciem Mundialu w Katarze - około godz. 8:00 uruchomiono emisję testową TVP 4K na multipleksie 6 Telewizji Polskiej (w miejscu kopii TVP1, TVP2 i TVP Info z MUX-3). Program ten dedykowany jest fanom sportowych emocji, jakie czekają nas od 20 listopada do 18 grudnia br. Jak odebrać TVP 4K w telewizji naziemnej?

Program 4fun Kids pojawił się niespodziewanie w środę 16 listopada br. na testowym multipleksie BCASTu, nadawanym w 3 dużych miastach Polski - Gdańsku, Warszawie i we Wrocławiu. Co jeszcze znajduje się w ofercie tego multipleksu i jak go odebrać?

We wtorek 15 listopada uruchomiono emisję testowego multipleksu MWE w Szczecinie - kanał 39 (618 MHz). Jest to powrót po blisko kilku miesiącach, a obecnie nadawanych jest 6 programów, w tym 3 w jakości HD. Co znajdziemy w ofercie?

W poniedziałek 24 października dojdzie do kolejnych zmian programowych w testowym Multipleksie 6 Telewizji Polskiej. Pojawi się kanał TVP World - w miejsce kanału TVP Kultura. Ponadto multipleks od lutego 2023 r. będzie przydzielony na stałe dla TVP.

W czwartek 13 października niespodziewanie na kilka godzin odkodowana została oferta multipleksu 4, użytkowanego przez Polsat Box. Jakie kanały można było oglądać w formie bezpłatnej?

© dvbt2wpolsce.pl  2019-2022

 
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok